Za nami IV Mistrzostwa Siatkówki Pracowników Grupy TAURON

cze 13 2022

Emocji i wrażeń nie brakowało! 4-go czerwca została rozegrana pierwsza faza turnieju, która wyłoniła najlepszą ósemkę. W miniony weekend, 11 czerwca odbył się finał IV Mistrzostw Pracowników Grupy TAURON w Siatkówkę.

Drużyna TC od początku pełna pozytywnej energii dawała z siebie 100%. Nagrodę za najlepszego blokującego zdobył Andrzej Grabowski, drużynowo drużyna TC zdobyła czwarte miejsce.

W sumie w  zawodach wzięło udział blisko 150 pracowników z 11 spółek Grupy TAURON. Podczas Mistrzostw przyświecała zasada współpracy między pracownikami, budowania przyjaznej atmosfery wewnątrz organizacji oraz wspierania idei rywalizacji fair-play na bazie wspólnej pasji – sportu. Uczestnicy mistrzostw z uśmiechem opuszczali halę, zapowiadając regularną pracę nad siatkarską formą i swój powrót do Kęt za rok.