Za nami III Igrzyska Sportowe Pracowników Grupy TAURON

maj 23 2022

Pięć dyscyplin sportowych, 244 zawodników z czternastu spółek Grupy, wielkie emocje i zacięta rywalizacja.  Po dwóch latach spowodowanej pandemią przerwy, 20 maja br. wróciliśmy na boiska Com-Com Zone Nowa Huta.

W klasyfikacji drużynowej nie mieli sobie równych przedstawiciele TAURON Ciepło. Reprezentanci spółki wywalczyli w sumie pięć medali i tym samym zostali niekwestionowanymi zwycięzcami Igrzysk. Drugie miejsce przypadło zawodnikom TAURON Dystrybucja, którzy na podium mogli poszczycić się aż czterema medalami. Trzecie miejsce, ​​​​​​​z pięcioma medalami, zdobyła drużyna TAURON Obsługa Klienta.

Klasyfikacja drużynowa:

TAURON Ciepło - 3 złote medale, 1 srebrny, 1 brązowy

TAURON Dystrybucja - 1 złoty, 3 srebrne

TAURON Obsługa Klienta - 2 złote, 1 srebrny, 2 brązowe

Wśród piłkarzy po złoto sięgnęli przedstawiciele TAURON Wydobycie, niekwestionowani liderzy z 2019 roku.  Po zaciętej walce srebro wywalczyli reprezentanci Nowe Jaworzno Grupa TAURON, brąz przypadł TAURON Sprzedaż.

Niemniej emocji budziły zawody w popularnym streetballu. W tej dyscyplinie nie mieli sobie równych ponowie z TAURON Ciepło. Tuż za nimi uplasowali się przedstawiciele TAURON Dystrybucja, dalej na podium stanęli reprezentanci Bioeko Grupa TAURON.

Konkurencje indywidualne dostarczyły nam niemniej emocji, niż rywalizacje drużynowe.